شناسه خبر : 10016

آموزش خرید ارزهای دیجیتال 2021

آموزش خرید ارزهای دیجیتال

آموزش خرید ارزهای دیجیتال به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید ارز دیجیتال مورد نطر خود را براحتی و در سریعترین زمان معامله کنید ، بخرید و یا بفروشید . پس تا پایان این آموزش با فونوتک همراه باشید

 

ارزهای دیجیتال (رمزارزها)

طی سال های اخیر ارزهای دیجیتال که معروفترین آنها بیتکوین نام دارد بسیار مورد نوجه قرار گرفته‌اند بطوری که دیگر در مهمانی ها خبری از صحبت در مورد بورس و سرمایه گذاری روی ملک و زمین نیست ، بلکه بحث بر سر ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال پرسود است .

 

آموزش خرید ارزهای دیجیتال

درصورتی که اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال ندارید پیشنهاد میکنیم پیش از خرید اطلاعات پایه ای در مورد سرمایه گذاری در رمز ارزها را کسب کنید .

برای خرید رمزارزها ابتدا باید در یکی از صرافی ها ایرانی ثبت نام و تایید هویت کنید . صرافی والکس یکی از معتبرترین صرافی ها در حوزه ارزهای دیجیتال میباشد . با ثبت نام در صرافی والکس از طریق کد دعوت میتوانید از انجام 2 معامله با کارمز صفر برخوردار شوید .

کد دعوت : mngYd

لینک مستقیم ثبت نام

 

آموزش خرید ارزهای دیجیتال

 

پس از ثبت نام از طریق لینک قرارداده شده اطلاعات هویتی خود را تکمیل و مراحل تایید هویت خود را طی کنید . پس از تکمیل مراحل تایید هویت دسترسی شما به معامله در این صرافی باز خواهد شد . برای خرید ارز مورد نظر خود ابتدا باید حساب ریالی خود را در این صرافی شارژ کنید تا بتوانید ارز دیجیتالی مورد نظر خود را معامله و خرید کنید . برای این کار به بخش کیف پول در پنل کاربری والکس مراجعه کنید و در قسمت ریالی روی واریز کلیک کنید .

 

آموزش خرید ارزهای دیجیتال

 

در بخش ظاهر شده باید شماره کارت پرداختی خود را که در مراحل تایید هویت اضافه کردید را انتخاب کنید و سپس مبلغ واریزی را در بخش مشخص شده وارد کنید و سپس روی انتقال به درگاه پرداخت کلیک کنید و یا لمس کنید .

توجه : دقت شود جهت واریز وجه، حتما باید از کارت‌های بانکی که در پروفایل‌تان ثبت و تایید شده است، استفاده نمایید در غیر این صورت ، مبلغ مورد نظر به کیف پول شما اضافه نخواهد شد.

 

پس از واریز مبلغ مورد نظر جهت خرید ارز مورد نظر خود به بخش کیف پول در پنل کاربری والکس مراجعه کنید و در بخش مربوط به ارزی که قصد خرید آنرا دارید روی معامله کلیک کنید و یا لمس کنید

 

آموزش خرید ارزهای دیجیتال

 

در این بخش شما نمودار قیمتی ارز مورد نظر و قیمت لحظه ای آن را مشاهده میکنید . برای خرید به بخش خرید و فروش ارز اسکرول کنید ; در صورتی که قصد خرید خودکار ارزی در قیمتی خاص را دارید باید از قسمت ثبت سفارش جدید استفاده کنید و یا اگر قصد خرید با قیمت لحظه را دارید از قسمت خرید سریع استفاده نمایید .

برای فروش ارز های خود و تبدیل آن به ریال به ترتیب از ثبت سفارش فروش و فروش سریع استفاده کنید .

 

ممنون که تا پایان این آموزش با ما همراه بودید . نظرات خودتون رو در قسمت ثبت دیدگاه بنویسید تا به ما برای بهتر شدن آموزش های فونوتک کمک کنید 🌹

 

شاید براتون جالب باشه : 10 تا از کشور هایی که ارز دیجیتال را ممنوع یا محدود کرده اند

ثبت دیدگاه
0 دیدگاه برای این پست ثبت شده

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است

اشتراک گذاری با