شناسه خبر : 10004

فیسبوک نام خود را به Meta تغییر داد

فیسبوک نام خود را به Meta تغییر داد

آنچه در این مقاله خواهید خواند

فیسبوک نام خود را به Meta تغییر داد ; مارک زاکر برگ در مراسم واقعیت افزوده و واقعیت مجازی Facebook Connect اعلام کرد که نام شرکت خود را به Meta تغییر میدهد .

چرا فیسبوک نام خود را به Meta تغییر داد ؟

به گزارش فونوتک فیسبوک با این کار جاه طلبی خود را برای رشد در حوزه های خارج از شبکه های اجتماعی نشان داد . شرکت فیسبوک در ماه جولای از تشکیل تیمی برای کار برروی پروژه Metaverse خبر داده بود . زاکر برگ همچنین در گفتگویی ذکر کرد : “امید ما این است که متاورس در آینده به یک میلیارد نفر برسد و میلیارد ها دلار تجارت دیجیتال را میزبانی کند و از شغل های تولید کنندگان و توسعه دهندگان حمایت کند” .

 

فیسبوک نام خود را به Meta تغییر داد


در چند سال گذشته، این فیسبوک تلاش‌های خود را در زمینه سخت‌افزار افزایش داده است ، این شرکت نشان داده است که واقعیت افزوده و مجازی بخش مهمی از استراتژی این شرکت در آینده خواهد بود و در این راه قدم خواهد گذاشت . این شرکت اعلام کرد که در سال 2022 حدود 10 میلیارد دلار برای گسترس و توسعه زیرساخت های متاورس سرمایه گذاری خواهد کرد .

در این مراسم یک دمو از نرم افزاری رونمایی شد که این شرکت امیدوار است روزی بتواند کاربران خود را بصورت نسخه کارتونی خارق العاده و مانند یک ربات که خود مجازی آنها است را نمایش بدهد . همچنین زاکر برگ گفت : “ما معتقدیم ، Metaverse جانشین اینترنت موبایل خواهد بود” .

 

ثبت دیدگاه
0 دیدگاه برای این پست ثبت شده

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است

اشتراک گذاری با