شناسه خبر : 10019

بازی Battlefield 2042 یکی از بدترین بازی های استیم

بازی Battlefield 2042 یکی از بدترین بازی های استیم

آنچه در این مقاله خواهید خواند

بازی Battlefield 2042 یکی از بدترین بازی های استیم شد ; مدتی پیش بازی Battlefield 2042 معرفی شد و با ویدئوهای منتشر شده از آن همگی در انتظار یک بازی همه چیز تمام و خارق العاده بودند اما اینطور پیش نرفت .

 

بازی Battlefield 2042 یکی از بدترین بازی های استیم

بازی Battlefield 2042 هم اکنون یکی از بدترین بازی ها و در عین حال پر بازی شده‌ترین‌ها در پلتفرم استیم است . طبق اطلاعات بدست آمده از Steam 250’s Hall of Shame ، که بدترین بازی های تاریخ را بر روی پلتفرم محبوب استیم رتبه بندی میکند ، بازی شوتر EA در حال حاضر از دیدگاه کاربران عرضه بسیار بدی را تجربه میکند .

 

این بازی در حال حاضر در رتبه نهم به عنوان بدترین بازی در این پلتفرم رتبه بندی شده است و بیش از 3 هزار دیدگاه منفی از مجموع 4 هزار و 200 دیدگاه را به خود اختصاص داده است . با این حال بسیاری از افراد در حال تجربه این بازی هستند .

 

دلایل کاربران برای ارسال دیدگاه منفی هم متفاوت است بطوریکه برخی از افراد از جنبه گیم پلی این بازی را ضعیف میدانند و برخی از جنبه کمبود ویژگی های کلی بازی .

در میان نقدهای منفی این بازی طبق توئیت توسعه دهندگان بازی ، یک بروزرسانی برای بهبود روان بودن تجربه بازی منتشر کرده‌اند .

 

برای دیدن اخبار بازی ها به این لینک مراجعه کنید

ثبت دیدگاه
0 دیدگاه برای این پست ثبت شده

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است

اشتراک گذاری با