شناسه خبر : 10023

معرفی 5 سیستم راه‌اندازی چت آنلاین رایگان

چت آنلاین

چت آنلاین برای کسب و کارها خوب است یا نه ؟ از کدام پلتفرم گفتگوی آنلاین استفاده کنیم ؟

انتخاب پلتفرم مناسب برای راه‌اندازی چت آنلاین یکی از مهمترین بخش‌های این کار است که ما در این مقاله قصد داریم تا در انتخاب بستر مناسب پشتیبانی آنلاین به شما کمک کنیم تا اینکار را براحتی و در سریعترین زمان انجام دهید .

 

چرا باید از چت آنلاین استفاده کنیم ؟

چت آنلاین یکی از مهمترین سیستم‌های پشتیبانی است که کمتر فروشگاه اینترنتی است که از چت آنلاین در وبسایت خود استفاده نکند . در واقع چت آنلاین بستر مناسب و کارآمدی است که میتواند فرآیند اعتماد سازی مشتریان و کاربرانتان را سرعت ببخشد و بر فروش شما بیفزایند .

 

معرفی 5 سیستم راه‌اندازی چت آنلاین رایگان

در این بخش ، 10 مورد از پلتفرم‌های ارائه دهنده سرویس چت آنلاین که بصورت رایگان قابل استفاده هستند رو بهتون معرفی خواهیم کرد .

 

ایمبر - فونوتک

1. ایمبر (imber)

ایمبر یکی از بهترین پلتفرم‌های ارائه دهنده سرویس چت آنلاین است که بصورت رایگان میتوانید از آن استفاده کنید . از قابلیت های ایمبر میتوان به اتصال به تلگرام ، پیام هوشمند و مشاهده لیست کاربران آنلاین اشاره کرد . یکی از مهمترین ویژگی های ایمبر ، قابلیت ارائه On-premise است که از طریق آن میتوانید ایمبر را بر روی سرور های شخصی خودتون و با مناسبترین قیمت راه‌اندازی کنید .

 

رایچت - فونوتک

 

2. رایچت (raychat)

رایچت را میتوان ریش سفید جمع سرویس های ارائه دهنده چت آنلاین دانست که با امکانات بسیار مناسب و بصورت رایگان شما را شگفت زده خواهد کرد . از امکانات رایچت میتوان به داشتن اپلیکیشن اندرویید ، ios و ویندوز برای پاسخگویی به مشتریان و آرشیو 30 روزه مکالمات اشاره کرد . سرویس رایچت نیز بصورت رایگان و با امکانات محدود میزبان پشتیبانی کسب و کار آنلاین شماست .

 

تیدیو - فونوتک

 

3. تیدیو (Tidio)

سرویس Tidio یکی از پر امکانات ترین سرویس های پشتیبانی آنلاین و در عین حال رایگان است که کمتر وبسایتی به سراغ آن رفته است اما حقیقت این است که تیدیو یکی از بهترین های پشتیبانی آنلاین است که امکاناتش شما را شگفت زده خواهد کرد . یکی از مهمترین نکات این سرویس خاجی ، پشتیبانی آن از زبان فارسی است . این سرویس امکان سفارشی سازی بسیار زیادی را در اختیارتان قرار میدهد .

 

 

شاید علاقه مند به بهترین پلتفرم پخش موسیقی در سال 2021 نیز باشید

 

 

کریسپ - فونوتک

 

4. کریسپ (crisp)

سرویس Crisp نیز یکی از سرویس های محبوب برای ارتباط آنلاین با کاربران وبسایت است که میتوانید بصورت رایگان و امکانات محدود ولی کاربردی از آن استفاده کنید .

 

تاوک - فونوتک

 

5. تاوک (tawk)

پلتفرم tawk نیز از ارائه دهندگان سرویس پشتیبانی آنلاین است که امکانات مناسبی جهت استفاده و چت آنلاین با مشتریان شما را فراهم میکند .

 

در نهایت با بررسی تمامی امکانات سرویس های ذکر شده ما به شما استفاده از سرویس Tidio را پیشنهاد میکنیم تا میزبانی پشتیبانی آنلاین وبسایت شما را بر عهده بگیرد . شما هم نظر خودتون رو در بخش دیدگاه ها ثبت کنید و اگر سرویس رایگان دیگری میشناسید ، در بخش دیدگاه ها ذکر کنید تا این پست را بروزرسانی کنیم .

ممنون که تا انتهای معرفی 5 سیستم راه‌اندازی چت آنلاین رایگان با ما همراه بودید 🌹

ثبت دیدگاه
0 دیدگاه برای این پست ثبت شده

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است

اشتراک گذاری با